Tour

Sun 06 Sep 2015
music 00:00
Haags Uitfestival – Hoofdpodium Lange Voorhout Den Haag
Sat 19 Sep 2015
music 23:30
in Museum de Lakenhal Nacht van kunst & Kennis Leiden
Fri 09 Oct 2015
music 20:30
Burgerweeshuis Deventer
Thu 22 Oct 2015
music 20:00
Patronaat Haarlem
Fri 13 Nov 2015
music 20:00
Paard van Troje Den Haag
Sat 14 Nov 2015
music 20:30
Nieuwe Nor Heerlen
Fri 20 Nov 2015
music 20:00
Luxor Live Arnhem
Sat 21 Nov 2015
music 20:00
Neushoorn Leeuwarden
Fri 27 Nov 2015
music 20:00
De Effenaar Eindhoven
Sat 28 Nov 2015
music 00:00
showtime t.b.a. FLUOR Amersfoort
Thu 10 Dec 2015
music 20:00
TivoliVredenburg Utrecht
Fri 11 Dec 2015
music 20:30
Lantaren Venster Rotterdam
Wed 16 Dec 2015
music 20:00
De Oosterpoort Groningen

BUY PONZO HERE!

10_1.10615572_691197134323246_4228073345430085166_n

MANIA | iTunes